Voorpagina

DKNY bedient moslimconsument in Ramadan

Donna Karan New York heeft een nieuwe collectie die speciaal bedoeld is voor de moslimconsument rond ramadan. Het zou mooi zijn als dat besef in Nederland ook zou groeien: 1 Miljoen moslims, daar moet je toch wat mee kunnen als handelsnatie?

(Of dat overigens met een dergelijke campagne zou moeten gebeuren, is een heel ander verhaal. Voor meer info, check hier.)

 

 

Wij Blijven Hier werd in 2005 opgericht, omdat ze vonden dat ze er nog niet waren. Inmiddels zijn ze 3000 bijdragen rijker, die vrijwillig door beginnende én gearriveerde verhalenvertellers worden geschreven. Verschillend van columns, persoonlijke ervaringen tot verborgen nieuwsfeitjes. Ze kijken op hun eigen manier tegen de wereld aan, en vertellen zélf het verhaal. Wie zijn ze? Kijk om u heen. Want ze zijn hier. Zij Blijven Hier!