Voorpagina Algemeen

Spykers op z’n kop

Arabieren weten van gekte niet meer waar ze het geld moeten laten! Dus dan maar een ‘kleine’ kapitaal injectie van ongeveer 7 miljoen euro in het Nederlandse automerk Spyker.

Deze deal werd gesloten tijdens het bezoek van premier Balkenende aan de Verenigde Arabische Emiraten. Onze bron bij de Nederandse ambassade in Abu Dhabi vertelde ons dat het een gigantische inspanning heeft gekost om Balkenende zover te krijgen een bezoek te brengen. Terwijl er zeer grote mogelijkheden braak liggen voor Nederlandse bedrijven.

Abu Dhabi is op dit moment wat Dubai 10 jaar geleden was: gigiantische mogelijkheden en uitdagingen dus voor ondernemers! 

Hoofddocent Islamitische theologie aan het Minhaj Instituut en tevens docent bedrijfseconomie aan een hogeschool.

Lees andere stukken van