Te gek! De jongens van 3FM hebben zes dagen niet gegeten en bleven radio maken. Allemaal om geld op te halen voor Congo. Resultaat mag er wezen: ruim 2 miljoen euro!
Ook voor het rampgebied in Pakistan, waar de temperatuur makkelijk 15 graden onder nul kan zitten, wordt er nog geld opgehaald. Zo heeft Katja Schuurman 260.000 bij elkaar gehaald waarvan de helft geschonken is aan ‘Send a Tent’. Een organisatie die kwalitatief goede tenten verstuurt naar Pakistan. Doneer ook zodat de slachtoffers een warm 2006 in kunnen gaan.
Pssst..
Wij Blijven Hier! is het platform van de Nederlandse moslim. Wij bieden ruimte aan sterk uiteenlopende meningen en standpunten. Want waarom zou je het leven makkelijk maken als het moeilijk kan? Niet alle meningen en standpunten hier komen overeen met de onze. En anders dan je wellicht van ons verwacht, hebben wij ook niet alle wijsheid in pacht. Dus mocht je het ergens niet mee eens zijn, dan horen we het graag!
En, ben jij al Vriend van WBH?Dank voor je bezoek aan Wij Blijven Hier! Wij zijn al meer dan tien jaar hét platform in Vlaanderen en Nederland voor een authentiek moslimgeluid. Dat doen wij (het team van WBH!) met héél véél plezier en geheel op vrijwillige basis, zonder subsidies. Bewust, want we willen dicht blijven bij wie we zijn.
Wil jij samen met ons de onafhankelijkheid die wij hebben bewaren? Te gek. Dat kan door een eenmalige donatie,
maar ook door Vriend van WBH te worden middels een jaarlijkse
donatie. Dan drinken we dat kopje koffie ook samen.
Doe je mee?
Dit delen:
De oprichter. Geboren, getogen en woonachtig in die mooie stad achter de duinen. Altijd klaar voor een revolutie of gewoon een kopje thee. Typisch Faisal...
Lees andere stukken van Faisal
3 Reacties op "Blijf doneren"
Ik heb ook 30 euro gegeven
Ik heb niets gegeven want ook van dit geld gaat een deel naar de belasting en een ander deel blijft hangen aan de strijkstok en dan blijft er nog een deel hangen om de korupte politicie om te kopen in Kongo.
Tja en dan blijft er maar een klein deel over dat naar mensen gaat die het verkwisten of uitgeven aan veels te dure dingen zodat hun organisatie nog weer wat extra’s overhoud.
Dan zou je eigenlijk moeten proberen de hulporganisaties DAAR te bereiken en het geld of direct over te maken of belangeloze organisaties het geld sturen die het direct daar overmaken.
Niet giro 800800 en dat soort gebeurens…